17 rokov skúseností hovorí za nás....

Naša spoločnosť sa zaoberá dodávkami centrálnych vysávačov BEAM Electrolux a iných značiek a to ako dodávkami kompletných systémov na kľúč, tak aj predajom jednotlivých montážnych dielov, vysávačov, inštalačného materiálu a príslušenstva. Medzi ďalšie činnosti našej firmy je montovanie zhozu na bielizeň, ktoré sú dodávané v prevedení ušľachtilá nerez v najvyššej kvalite alebo plastové.

Do roku 2012 naša spoločnosť fungovala pod obchodným menom Jaroslav Valčík, postupne sa prirodzeným vývojom rozdelila na dve spoločnosti - ADO Valčík s.r.o. v Českej republike a CLEAN TECHNOLOGY s.r.o. v Slovenskej republike - obe firmy úzko spolupracujú. Za 17 rokov pôsobenia na českom i slovenskom trhu sme realizovali niekoľko tisíc kompletných systémov. Uskutočnili sme i montáže centrálnych vysávačov v destináciách ako Moskva, na arktickej stanici Jamesa Rossa na južnom póle atď.

Na centrálne vysávače BEAM je poskytovaná nadštandardná záruka 5 rokov, na niektoré modely 10 rokov, čo nebýva zvykom ani u špičkových serióznych výrobcov domácich spotrebičov. Nami dodávané centrálne vysávače udávajú trend vo vývoji, je ich možno doplniť najnovšou technológiou ako je hadica v stene, VROOM, vysávanie vody do potrubia s výplachom do kanalizácie, vrátane vysávačov piatej generácie s nástrekom vody na podlahy.

Zameriavame se predovšetkým na čistotu, zdravie, komfort, životnosť a starostlivosť o zákazníka. Najdokonalejší systém filtrácie u centrálnych vysávačov BEAM má predovšetkým hlavný podiel nielen na čistote prostredia, ale aj na zdraví. Naše vysávače sú vybavené samočistiacimi filtrami z tkaniny GoreTex, dôležitá je úspornosť, tichý chod, elektronika vrátane veľkého displeja. Samozrejmosťou je  udelenie medzinárodného certifikátu ISO 9001 a ISO 14001.  Zákazníci si môžu vybrať z veľkého množstva zásuviek rôznych designov, podlahových štrbín, príslušenstva, separátorov.
Na požiadanie Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku, prípadne navštívime vašu nehnuteľnosť a navrhneme potrubný rozvod a najvhodnejší agregát.
 
Pre svojich zákazníkov urobíme vždy maximum, spokojnosť zákazníka je pre nás prioritou č. 1.


 centrálny vysávač