Najpredávanejšie

Zľavnené produkty

Dodávatelia

Žiadny dodávateľ

Agregáty BEAM

V súčasnosti najlepšie technicky riešené CV firmy Elektrolux. Výkonné jednotky centrálnych vysávačov majú kovové telo, sú vybavené samočistiacimi filtrami z tkaniny GoreTex. Tento materiál zachytáva nečistoty od veľkosti 0,3 mikrónov, je teda...

V súčasnosti najlepšie technicky riešené CV firmy Elektrolux. Výkonné jednotky centrálnych vysávačov majú kovové telo, sú vybavené samočistiacimi filtrami z tkaniny GoreTex. Tento materiál zachytáva nečistoty od veľkosti 0,3 mikrónov, je teda pre bežné prachové častice nepriepustný. Ďalším plusom agregátov BEAM je ich úspornosť elektrickej energie a tichý chod.

Viac

Agregáty BEAM V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

  • Platinum

    Agregáty PLATINUM svojimi vlastnosťami znamenajú úplnú špičku medzi centrálnymi vysávačmi a v parametroch ako sú vzduchový výkon (Airwatt), odlúčivosť prachových častíc alebo energetická úspora nemajú v celosvetovom meradle konkurenciu. 

  • Alliance

    Najnovšie agregáty značky BEAM so Smart monitorovacou technológiou, obojsmernou komunikáciou medzi vysávačom a hadicou. Na LCD displeji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motoru, upozornenie na vyprázdnenie prachového kanistru.