WallyFlex 4 m biely

91,00 €
S DPH

Flexibilná hadica pripevnená k stene. Je ideálna pre rýchle a účinné upratovanie v kuchyni, kúpeľni, šatni či vo vstupných halách a garážach. Odporúča sa pripevniť 120 cm nad podlahou. K jej montáži je potrebný montážny diel zásuvky a ostré koleno.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Systém Wally Flex - ideálny pre rýchlé a účinné upratovanie kuchýň, kúpelní, šatní alebo vstupných hál a garáží. Má dosah 4 metre. Perfektne vyčistí filter sušičky, účinne a ľahko odstráni vlasy, praktický pomocník vo vstupnej hale - rýchle odstráni piesok a kamienky, zvýši komfort Vašej garáže, kde si rýchlo upracete vozidlo i okolné priestory.

PR088
2 položky

Mohlo by vás zaujať aj