BEAM SC 335 + sada on/off Progression

857,00 €
S DPH

Jednotka vhodná pre rodinné domy s menšou podlahovou plochou. Dodávané so sadou Progression s 9-metrovou hadicou s vypínaním.

Sada sa skladá zo:

- štrbinovej hubice

- hubice na čalúnenie

- kruhovú kefku

- držiak príslušenstva

- teleskopickej trubky chróm

- kombinovanej hubice ComboTool

- kefy na pevné podlahy

- vešiaka na hadicu.

Priemer 280 mm
Výška 890 mm
Napätie 230 V
Príkon 1650 W
Vzduchový výkon 2962 mmH2O
Sací výkon 590 AirWatt
Vzduchový výkon 58,19 l/s
Vonkajšie chladenie áno
Typ motora obtokový
Zásuvka na agregáte áno
Telo agregátu kovové
Tlmič výfuku áno
Filtrácia Goretex
Výmena uhlíkov áno
Hlučnosť 62 dB
Objem kanystra 15 l
LCD displej nie
Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Jeden z najpredávanejších agregátov so samočistiacim filtrom Goretex s filtračnou schopnosťou 98% pri veľkosti prachových častíc 0,3 mikrona. Obtokové chladenie motora, motor má tepelnú poistku, softstart. Zberná nádoba funguje na bajonetovom systéme, je dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter. Zásuvka umiestnená priamo na agregáte - možnosť vysávania priamo z agregátu. Možnosť pripojenia k potrubnému rozvodu z dvoch strán podľa potreby.

AG003
2 položky