Hadica v stene 12 m

528,00 €
S DPH

Systém uschovania vysávacej hadice v potrubnom systéme. Len vytiahnete hadicu zo zásuvky, nasadíte rukoväť s teleskopickou trubkou a hubicou a môžete vysávať. Po ukončení vysávania sa hadica sama vtiahne späť do potrubia. Vhodné do väčších priestorov s možnosťou špeciálnej trasy pre potrubný rozvod.

Pre montáž potrubného rozvodu je nutné dokúpiť PVC trubky, kábel a potrebné potrubné diely.

Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Sada obsahuje montážny rámček pre zásuvku, zásuvku bielu, viečko montážneho rámčeka, 3x dlhé koleno 90°, 2x dlhé koleno 45°, 2x dlhé koleno 22,5°, 12 m hadicu do steny s návlekom, rukoväť pre hadicu v stene, teleskop chróm, sadu hubíc - štrbinová, na prach, na čalúnenie, na pevné podlahy.