Agregát Fortis Plus 650 TB + sada Alliance

1 008,00 €
S DPH

Inteligentná jednotka s vysokým výkonom je vhodná pre menšie a stredné domy.  Podsvietený displej, samočistiaci filter Gore-tex a zásuvka priamo na agregáte. Zberná nádoba sa uvoľňuje ľahkým stlačením vrchnej časti nádoby. Odpadová nádoba dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter.

Záruka na agregát 10 rokov.

Priemer 280 mm
Výška 1040 mm
Napätie 230 V
Príkon 1550 W
Sací podtlak 3380 mm/H2O
Vzduchový výkon 50,6,7 l/s
Chladenie prietokové
Zásuvka na agregáte áno
Telo agregátu kovové
Tlmič výfuku áno
Filtrácia Goretex
Hlučnosť 60 dB
Objem kanystra 15 l
LCD displej áno

Množstvo
Posledné kusy v sklade

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Priamo na agregáte je umiestnená zásuvka pre jednoduché vysávanie v okolí vysávača. Agregát je dodávaný so sadou Alliance - vysávacia hadica Beam Alliance s obojsmernou komunikáciou 9 m, teleskop Alliance, kefa 3v1 (kruhová kefa, kefa na čalúnenie, štrbinová hubica) držiak na teleskop a kefu 3v1, kombinová hubica ComboTool Alliance, vešiak na hadicu, redukcia ovál (redukcia medzi kruhovým a oválnym prierezom príslušenstva).

AG291
2 položky