Agregát Excellence 675 SC+sada Alliance

1 097,00 €
S DPH

Jednotka vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy. Agregát je dodávaný so sadou Alliance, ktorá obsahuje vysávaciu hadicu Beam Alliance s obojsmernou komunikáciou 10 m, teleskop Alliance, kefa 3v1 (kruhová kefa, kefa na čalúnenie, štrbinová hubica), držiak na teleskop pre kefu 3v1, kombinovanú hubicu Combo Tool Alliance, vešiak na hadicu, redukciu ovál (redukcia medzi kruhovým a oválnym prierezom príslušenstva).

Záruka na agregát 10 rokov.

Priemer 280 mm
Výška 860 mm
Napätie 230 V
Príkon 1600 W
Sací podtlak 3480 mm/H2O
Vzduchový výkon 51 l/s
Chladenie prietokové
Zásuvka na agregáte áno
Telo agregátu kovové
Tlmič výfuku áno
Filtrácia Goretex
Hlučnosť 62 dB
Objem kanystra 15 l
LCD displej áno
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Celokovový agregát s podsvieteným displejom, samočistiacim filtrom Gore-tex, tepelnou poistkou a zásuvkou priamo na agregáte. Na LCD displeji sa ukazujú informácie o otáčkach motora, upozornenie na vyprázdnenie zbernej nádoby, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, počet vysávaných hodín. Zberná nádoba sa uvoľňuje ľahkým stlačením vrchnej časti nádoby,  je dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter.Priamo na agregáte je umiestnená zásuvka pre jednoduché vysávanie v okolí vysávača. 

AG265
3 položky