Agregát Excellence 675 SC+sada Alliance

1 097,00 €
S DPH

Jednotka vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy. Agregát je dodávaný so sadou Alliance, ktorá obsahuje vysávaciu hadicu Beam Alliance s obojsmernou komunikáciou 9 m, teleskop Alliance, kefa 3v1 (kruhová kefa, kefa na čalúnenie, štrbinová hubica), držiak na teleskop pre kefu 3v1, kombinovanú hubicu Combo Tool Alliance, vešiak na hadicu, redukciu ovál (redukcia medzi kruhovým a oválnym prierezom príslušenstva).

Záruka na agregát 10 rokov.

Priemer 280 mm
Výška 860 mm
Napätie 230 V
Príkon 1600 W
Sací podtlak 3480 mm/H2O
Vzduchový výkon 51 l/s
Chladenie prietokové
Zásuvka na agregáte áno
Telo agregátu kovové
Tlmič výfuku áno
Filtrácia Goretex
Hlučnosť 62 dB
Objem kanystra 15 l
LCD displej áno
Množstvo

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Celokovový agregát s podsvieteným displejom, samočistiacim filtrom Gore-tex, tepelnou poistkou a zásuvkou priamo na agregáte. Na LCD displeji sa ukazujú informácie o otáčkach motora, upozornenie na vyprázdnenie zbernej nádoby, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, počet vysávaných hodín. Zberná nádoba sa uvoľňuje ľahkým stlačením vrchnej časti nádoby,  je dostatočne veľká na jej vysypanie 3-4x do roka z dôvodu, že do nej nezasahuje pevný filter.Priamo na agregáte je umiestnená zásuvka pre jednoduché vysávanie v okolí vysávača. 

AG265
3 položky