Platinum

Agregáty PLATINUM svojimi vlastnosťami znamenajú úplnú špičku medzi centrálnymi vysávačmi a v parametroch ako sú vzduchový výkon (Airwatt), odlúčivosť prachových častíc alebo energetická úspora nemajú v celosvetovom meradle konkurenciu. 

Platinum Počet produktov v kategórii: 6

Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek
 • Jednotka vhodná pre rodinné domy s menšou podlahovou plochou. Dodávané so sadou Progression s 9-metrovou hadicou s vypínaním. Sada sa skladá zo štrbinovej hubice, hubice na čalúnenie, kruhovú kefku, držiak príslušenstva, teleskopickej trubky chróm, kombinovanej hubice ComboTool, kefy na pevné podlahy a vešiaka na hadicu.

  857,00 €
  Skladom
 • Jednotka vhodná pre rodinné domy s menšou podlahovou plochou. K agregátu doporučujeme zakúpiť sadu Progression, ktorá obsahuje okrem príslušenstva 9- metrovú hadicu s vypínaním na rukoväti alebo sadu Ergo s reguláciou výkonu.

  768,00 €
  Skladom
 • Extra výkonná jednotka určená pre veľké domy. Dodávaný so sadou Progression - 9-metrová hadica s vypínaním, chromová teleskopická trubka, hubica na čalúnenie, kruhová kefa na prach, držiak príslušenstva, štrbinová hubica, kombinovaná hubica ComboTool, vešiak na hadicu.

  1 042,00 €
  Skladom
 • Extra výkonná jednotka určená pre veľké domy. K agregátu doporučujeme zakúpiť sadu Progression, ktorá obsahuje okrem príslušenstva 9-metrovú hadicu s vypínaním na rukoväti alebo sadu Ergo s reguláciou výkonu.

  917,00 €
  Skladom
 • Najvýkonnejšia jednotka pre veľké domy s LCD displejom. Sada obsahuje 9-metrovú hadicu s vypínaním, chrómová teleskopická trubka, vešiak na hadicu, hubica ComboTool, kefa na pevné podlahy, držiak príslušenstva, hubica na čalúnenie, štrbinová hubica, kruhová kefka na prach.

  1 041,00 €
  Skladom
 • Jednotka s najvyšším sacím podtlakom a veľkým prachovým kanystrom pre náročných užívateľov. K agregátu doporučujeme zakúpiť sadu Progression, ktorá obsahuje okrem príslušenstva 9-metrovú hadicu s vypínaním alebo sadu Ergo s reguláciou výkonu.

  1 110,00 €
  Skladom
Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek